Kim jestem?

09:58 Alex P 3 Comments


Na to pytanie chyba najtrudniej odpowiedzieć w kilku prostych, niebanalnych zdaniach, ale spróbujmy.
Mama urodziła mnie pewnego zimowego lutowego ranka roku 1995 na mazurach.  Więc jakby wynikało z szybkiej arytmetyki, lat mam obecnie 21, choć dalej mnie to dziwi, bo przed chwilą byłam jeszcze małą dziewczynką.
Mieszkam sobie w walijskim mieście Swansea, gdzie przyciągnęła mnie możliwość studiów za granicą i bycie zdolnym do utrzymania się samemu jednocześnie. Jestem osobą lubiącą się śmiać i uśmiechać, chociaż bywam wredna. Mam w głowie milion myśli na minutę, jestem niezdarna i zakręcona tak samo jak moje włosy na głowie ;). 
Interesuje mnie jedzenie,  mózg, książki, seriale, dobra muzyka, podróże i zwiedzanie nowych miejsc. Uwielbiam też pomagać innym, także jeśli masz jakiś problem, wal śmiało. :)

KONTAKT: blondiewales1@gmail.com

3 komentarze:

 1. Witam. Zamierzam przeprowadzić się w okolice Swansea. Mam parę pytań dot. studiów na University Swansea. Proszę o kontakt na e-maila: magdelayna@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. hej :) Jak najlepiej dojechać do Swansea z lotnisko ? Jakie lotnisko wybrać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy ile masz pieniędzy, bo przewaznie loty do Londynu są tańsze, ale znowu musisz liczyć koszty dojazdu - ok 40 funtów (z lotniska national express do victoria coach station, a z victoria coach station do Swanseamegabus (przynajmniej ja tak zawsze jeżdżę). Jeśli jedziesz z Bristolu to nie ma bezpośredniego połączenia do Swansea, wtedy trzeba mieć przesiadkę po drodze, ale generalnie też national express. Dobierz sobie lot do autobusów, bo inaczej możesz długo czekać. ;)

   Usuń